Zapraszamy do udziału w konkursie ekologicznym, którego tematem przewodnim jest hasło „CZYSTY ŚWIAT”. Honorowy patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Radomsko.

Plakat informujący o konkursie "Czysty Świat"

Konkurs skierowany jest do uczniów Publicznych Szkół Podstawowych z terenu Gminy Radomsko. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie tabliczek z trwałych materiałów zawierających hasła edukacyjne oraz promujących czysty świat.

Celem konkursu jest podniesienie świadomości najmłodszych mieszkańców Gminy Radomsko w zakresie ochrony środowiska oraz promocja działań mających na celu edukację proekologiczną oraz likwidację dzikich wysypisk.

Ostateczny termin składania prac upływa 10.10.2024r. Wyniki zostaną ogłoszone do 17.10.2024r.

Prace należy dostarczyć do sekretariatów Publicznych Szkół Podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Radomsko.

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody!

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 683 27 07 wew. 118 lub 112 w godz. 7.30 – 15.30.

Regulamin konkursu, karta uczestnika konkursu dostępne są poniżej:

Regulamin konkursu "Czysty Świat"

Karta Uczestnictwa konkursu "Czysty Świat"

Karta uczestnika konkursu