Już w najbliższą niedzielę (4 sierpnia) w Gminie Radomsko zainaugurowany zostanie projekt „Ruszaj się dla Zdrowia  - Zdrowe Łódzkie na plus”. Jeszcze niezdecydowanych, zapraszamy do udziału w spacerze z kijkami po urokliwych drogach i dróżkach Gminy Radomsko, która na potrzeby projektu  podzielona została na trzy rejony: północy (Kietlin, Okrajszów, Płoszów), południowo-zachodni (Szczepocice, Dąbrówka, Lipie, Bobry, Klekotowe, Klekowiec, Cerkawizna, Podcerkawizna), południowo-wschodni (Dziepółć, Amelin, Strzałków, Grzebień).

Plakat informujący o marszu Nordic Walking na terenach Gminy Radomsko

Pierwszy rejon Kietlin, Okrajszów, Płoszów

Zbiórka zapisanych i zainteresowanych osób o godz. 19.00 na placu przed OSP Płoszów.

Drugi rejon:  Szczepocice, Dąbrówka, Lipie, Bobry, Klekotowe, Klekowiec, Cerkawizna i Podcerkawizna

Zbiórka zapisanych i zainteresowanych osób o godz. 15.30  przed placem zabaw przy garażach OSP Dąbrówka.

Trzeci rejon: Dziepółć, Amelin, Strzałków i Grzebień

Zbiórka zapisanych i zainteresowanych osób o godz. 17.30 na placu przy PSP w Strzałkowie.

Projekt „Ruszaj się dla zdrowia” w Gminie Radomsko dofinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus”.

Plansza informacyjna z napisem: Województwo Łódzkie - Zdrowe Łódzkie na plus