Zapraszamy Mieszkańców Gminy Radomsko do udziału w projekcie „Zdrowe Łódzkie na plus”. Zapisy trwają!

Plakat zachęcający o możliwości udziału w marszu Nordic Walking

Gmina Radomko serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy będących miłośnikami NORDIC WALKING na spacer z kijkami po urokliwych zakątkach gminnych miejscowości.

Gmina Radomsko na tradycyjny spacer z kijkami została podzielona na trzy rejony: północy (Kietlin, Okrajszów, Płoszów), południowo-zachodni (Szczepocice, Dąbrówka, Lipie, Bobry, Klekotowe, Klekowiec, Cerkawizna, Podcerkawizna), południowo-wschodni (Dziepółć, Amelin, Strzałków, Grzebień).

Inauguracja projektu  odbędzie się w 4 sierpnia (niedziela) 2024r.

Zapisy do piątku (26 lipca) pod nr. tel. 683 27 07 wew. 118 w godz. 7.30 – 15.30.

Projekt „Ruszaj się dla zdrowia” w Gminie Radomsko dofinansowany jest z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach zadania „Zdrowe Łódzkie na plus”.

Plakat zachęcający do udziału w marszu Nordic Walking   Plakat zachęcający do udziału w marszu Nordic Walking   Plakat zachęcający do udziału w marszu Nordic Walking

Baner z napisem: Województwo Łódzkie: Zdrowe Łódzkie na plus