Charakterystyczne kwiatki i promienne uśmiechy towarzyszyły dzieciakom, które uczestniczyły w warsztatach decoupage. Milusińskich z Gminy Radomsko i Gminy Kobiele Wielkie do udziału w twórczym wydarzeniu zaprosiło KGW „Orzechówek”.

Trzy dziewczynki prezentujące własnoręcznie wykonane obrazy. Obrazy zostały wykonane techniką decoupagu Uczestnicy warsztatów - dzieci i dorośli

Warsztaty decoupage pokazały jak wspaniałe i kreatywne pomysły drzemią w dzieciakach, które wzięły w nich udział. Dzięki zastosowaniu wzorów z papierowych serwetek powstały kolorowe obrazy, które zapewne już stały się już ozdobą domów lub będą prezentami dla bliskich. Podobnie zresztą jak kolorowe kwiaty, które chociaż nie pachną, zachwycają swym urokiem.

Obrazy wykonane przez dzieci techników decoupagu Dzieci siedzące przy stole. Na pierwszym planie widoczny kwiatek wykonany techników decoupagu Warsztaty dla dzieci Warsztaty dla dzieci. Dzieci przy wsparciu dorosłych wykonują ozdobne przedmioty

- Zaangażowanie dzieciaków w warsztaty, ich uśmiech oraz prośba, aby pani  Kasia, czyli osoba, która prowadziła zajęcia pojawiła się u nas ponowie, to najlepsze podziękowanie – zauważa Monika Studniarek, prezes KGW „Orzechówek”.

Warsztaty zorganizowane przez KGW „Orzechówek” prowadziły panie z Publicznej Szkoły dla Dorosłych „Edukacja” w Radomsku.

Uczestnicy warsztatów - dzieci i dorośli Warsztaty, podczas których dzieci pod kierunkiem dorosłych tworzą dekoracyjne przedmioty Warsztaty - dzieci pod kierunkiem dorosłych tworzą dekoracyjne przedmioty Warsztaty - dzieci pod kierunkiem dorosłych tworzą dekoracyjne przedmioty Mała uśmiechnięta dziewczynka

fot: KGW "Orzechówek"