Zachęcamy Mieszkańców Gminy Radomsko do udziału w Dożynkach Województwa Łódzkiego, które odbędą się 18 sierpnia w Spale. Gminę Radomsko, podczas wojewódzkiego Święta Plonów, będzie reprezentować KGW „Makowe Panienki” z Kietlina. O muzyczne doznania uczestników wydarzenia zadbają: Oskar Cyms i Dawid Kwiatkowski.

Plakat dot. Dożynek Województwa Łódzkiego w Spale

Harmonogram Dożynek Województwa Łódzkiego w Spale

11.00 – Msza Św. – Kościół pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej

12.30 – Korowód Dożynkowy

13.00 – Obrzędy Dożynkowe

13.00 – 19.00 – Strefa Wystawiennicza

19.00 – Koncert Oskara Cymsa

20.30 – Koncert Dawida Kwiatkowskiego

Gminę Radomsko podczas tegorocznych Dożynek Województwa Łódzkiego w Spale będzie reprezentować KGW „Makowe Panienki” z Kietlina. Koło weźmie udział w konkursie na Najpiękniejszy wieniec Dożynkowy Województwa Łódzkiego”.

- Zrobienie wieńca dożynkowego to nie lada wyzwanie. Postaramy się, aby był piękny, aby odzwierciedlał to, co Ziemia Kietlińska ma najcenniejsze – zauważa Bożena Dobrzańska, prezes KGW „Makowe Panienki”.

Raz jeszcze zapraszamy Mieszkańców Gminy Radomsko do udziału w Dożynkach Województwa Łódzkiego w Spale.

Baner informujący o Dożynkach Województwa Łódzkiego w Łodzi