Zakończenie roku szkolnego to radosna, ale i niepozbawiona refleksji, okazja do dokonania podsumowań, złożenia gratulacji, życzeń, a także nagrodzenia tych, którzy swoją rzetelną postawą, sumiennością i całoroczną pracą na takie wyróżnienia zasłużyli. Wójt Gminy Radomsko Roman Radczyc w tych ważnych chwilach towarzyszył społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej w Kietlinie.

Grupa osób siedząca na krzesłach Moment wręczania książki

Koniec roku szkolnego to szczególne chwile nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli oraz  wychowawców, którzy  wręczyli swoim wychowankom nagrody za najwyższą średnią ocen, nienaganną  frekwencję  oraz aktywność i zaangażowanie.

Uroczysty, ale również radosny charakter pożegnania roku szkolnego podkreślił perfekcyjnie zatańczony Polonez oraz słowa piosenek wykonanych przez uczniów placówki.

Młodzież tańczy poloneza Młodzież tańczy poloneza

Zakończenie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej w Kietlinie było pełne emocji, radości i wdzięczności. To był czas, kiedy wspólnie podsumowano osiągnięcia, kiedy pożegnano uczniów ósmej klasy. Dzięki zaangażowaniu uczniów, nauczycieli i rodziców ten dzień (21 czerwca 2024 r.) był wyjątkowy i niezapomniany.

Młodzież tańczy poloneza Młodzież tańczy poloneza Młodzież tańczy poloneza Dwie dziewczynki w galowych strojach Moment przekazywania sztandaru Dyrektor podczas przemówienia Grupa osób siedząca na krzesłach Mężczyzna podczas przemówienia Kobieta podczas przemówienia Moment wręczania nagród Moment wręczania nagród Grupa dzieci Grupa dzieciMoment wręczania świadectwa Grupa osób na wspólnym zdjęciu Grupa dzieci Chłopiec podczas odbierania świadectwaMoment wręczania nagród Moment wręczania nagród Grupa osób. Na pierwszym planie dwie kobiety Grupa dzieci Grupa osób Dwie dziewczynki biorące udział w przedstawieniu Grupa dzieci siedząca w szkolnych ławkach

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na Facebooku Gminy Radomsko