Kolejny rocznik ósmoklasistów Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzałkowie opuścił dziś (21 czerwca) mury placówki. Smutek mieszał się z radością, gdyż zaczęły się upragnione wakacje, ale to przecież ostatni dzień z klasą, przyjaciółmi, wychowawcami i nauczycielami.

Uczniowie tańczą poloneza Uczniowie tańczą poloneza

Przyszedł czas na pożegnanie ósmoklasistów. Niby tylko jedna klasa niby tylko 13 uczniów, a przecież tak różne osobowości, tyle różnych punktów widzenia, tak wiele pomysłów w jednej klasie…

W uroczystym pożegnaniu strzałkowskich absolwentów wziął udział sekretarz Gminy Radomsko Grzegorz Wierzbicki, który życzył Im, aby wiedzę i doświadczenie wyniesione ze szkoły rozwijali w kolejnych latach edukacji.

Mężczyzna trzyma w ręku kwiaty. Obok stoi kobieta Mężczyzna wręcza kobiecie bukiet kwiatów

Uroczystość rozpoczęła się od poloneza. Determinacja tańczących przyniosła wszystkim chwile wielkiego wzruszenia. Kolejny etap uroczystości to wręczanie uczniom listów gratulacyjnych z okazji ukończenia szkoły, rodzicom z racji dobrego wychowania swoich pociech, nagród książkowych za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz za zaangażowanie w życie szkoły. Nie zabrakło również części artystycznej w wykonaniu ósmoklasistów oraz wspólnych zdjęć.

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się na Facebooku Gminy Radomsko