Dla mieszkańców Gminy Radomsko, ale nie tylko, mamy propozycję na rodzinne spędzenie soboty 15 czerwca na świeżym powietrzu. Organizatorzy Siatkarskiego Pikniku Rodzinnego zaplanowali szereg atrakcji. Oprócz gry „w siatkę” będą dmuchańce, minigolf, zabawa z animatorem, pyszne jedzenie i super zabawa z DJ.

Plakat informacyjny Plakat informacyjny

Nawet jeśli nie planujecie wziąć udziału w turniejach siatkarskich, warto zjawić się na miejscu: boisko przy szkole w Kietlinie, ponieważ organizatorzy: Gmina Radomsko, KS Volley Radomsko i PSP w Kietlinie  gwarantują świetną zabawę oraz atrakcje dla dzieci.

- Serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Radomsko, ale nie tylko, na Siatkarski Piknik Rodzinny. Jestem pewien, że każdy kto zdecyduje się na udział w tym wydarzeniu będzie zadowolony. Czas spędzony z rodziną, a tym bardziej czas spędzony z rodziną aktywnie na świeżym powietrzu, to czas wart każdej sekundy – mówi wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

Siatkarski Piknik Rodzinny rozpocznie się w sobotni poranek. Już od godz. 9.00 rozgrywany będzie Ogólnopolski Turniej Grand Prix o Puchar Wójta Gminy Radomsko.

W sobotę 15 czerwca w Kietlinie będą panować nie tylko siatkarskie emocje. Zaplanowano również minigolfa, turniej łuczniczy i turniej strzelecki. Dla uczestników turniejów przewidziano nagrody, puchary i medale.

O zabawę z najmłodszymi uczestnikami Rodzinnego Spotkania z Siatkówką już od godz. 12.00 zadbają animatorzy. Będą: m.in. dmuchańce i fotobudka. Nie zabraknie też dobrego jedzenia, o które zadbają panie z KGW „Makowe Panienki” i Stowarzyszenia „Kobiety Kietlina”. O oprawę muzyczną wydarzenia zadba DJ.

Serdecznie zapraszamy do Kietlina!