KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą” kolejny już raz weźmie udział w konkursie na „Najsmaczniejszą radomszczańską zalewajkę”. W 2022 roku zalewajka przygotowana przez panie z KGW uznana została za najsmaczniejszą. Jak będzie tym razem, okaże się już w najbliższą niedzielę (25 sierpnia) podczas Powiatowego Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się nad zbiornikiem wodnym w Zakrzówku Szlacheckim.

Pięć uśmiechniętych pań w wiankach

- W konkursie na „Najsmaczniejszą radomszczańską zalewajkę” publiczność wybierze trzy Koła, które nagrodzone największą liczbą głosów, otrzymają atrakcyjne nagrody – informuje Agnieszka Łażuch – Rydczak, z Biura Promocji i Rozwoju Powiatu Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Podobnie było w 2022 r., kiedy to miał miejsce II Powiatowy Zlot Turystyczny w Zakrzówku Szlacheckim. Tam, KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą” w konkursie na „Najsmaczniejszą radomszczańską zalewajkę” zdobyło I miejsce.

- Liczymy na powtórkę – mówi z uśmiechem Ewa Pokora, z KGW „Szczepocice Rządowe nad Wartą”.

KGW podczas niedzielnego pikniku w Zakrzówku Szlacheckim serwować będzie nie tylko zalewajkę.

- Na naszym stoisku dostępne będzie przepyszne ciasto i deserki, danie obiadowe polski mielony z kapustą, krem dyniowy z bekonowym chipsem, faszerowane naleśniki z sosem, placki i pasztet z cukinii oraz cytrynową lemoniadę zero procent – wylicza Ewa Pokora.

Powiatowy Piknik Rodzinny odbywać się będzie w godz. 12.00 – 18.00. Konkurs na „Najsmaczniejszą zalewajkę” odbywać się będzie w godz. 13.00 – 17.00.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Kolorowy plakat informujący o Powiatowym Pikniku Rodzinnym