W ostatni dzień astronomicznego lata (sobota 21 września) OSP Dąbrówka zaprasza miłośników rowerowych przygód na rajd rowerowy. Wydarzenie kończy profilaktyczny projekt, którego partnerem jest Gmina Radomsko.

Plakat - zielone drzewo i grupa osób jadąca na rowerach

Jak informują organizatorzy wydarzenia, osoby zainteresowane uczestnictwem w rajdzie proszone są o zapisywanie się. Zapisy trwają za pośrednictwem Facebooka OSP Dąbrówka.

- Planowana trasa rajdu to 30 kilometrów. Będziemy jechać urokliwymi drogami i drożynami naszej gminy. Tempo rajdu zostanie dopasowane do jego uczestników – informuje Jacek Przerada, prezes OSP Dąbrówka.

Ważne!  Zbiórka organizacyjna, na której zostaną przekazane szczegółowe informacje odnośnie rajdu odbędzie się 19 września (czwartek) o godz. 17.30. przy garażu OSP Dąbrówka.

Uczestnicy rajdu spotykają się w sobotę 21 września o godz. 13.30 przy garażu OSP Dąbrówka.

xxx

Rajd rowerowy będzie ostatnim elementem projektu profilaktycznego, który od czerwca tego roku przy współudziale Gminy Radomsko realizuje OSP Dąbrówka.

Rajd rowerowy poprzedziła nauka pierwszej pomocy oraz pogadanka z psychologiem w temacie szeroko rozumianych uzależnień oraz piknik rodzinny.