Jednostka OSP Strzałków będzie reprezentowała Gminę Radomsko podczas XII Zawodów Sportowo – Pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Radomszczańskiego pod honorowym patronatem Starosty Radomszczańskiego. Wydarzenie odbędzie się 15 września (niedziela) na Stadionie Sportowym w Kamieńsku. Początek o godz. 11.45.

Kolorowy plakat informujący o Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych

OSP Strzałków – drużyna męska, żeńska i MDP wygrywając Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze OSP, które miały miejsce 25 sierpnia 2024 r. w Płoszowie zakwalifikowała się do powiatowych zmagań.

- Wszystkie sekcje ćwiczą intensywnie. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony – zauważa Tomasz Wieczorek z OSP Strzałków.

Strażacy ochotnicy z terenu Powiatu Radomszczańskiego będą rywalizować w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Program zawodów przedstawia się następująco:

- godz. 11.45 – zbiórka i wprowadzenie drużyn sportowych

- godz. 12.00 – otwarcie zawodów, powitanie

- godz. 12.30 – rozpoczęcie konkurencji: sztafeta pożarnicza, ćwiczenia bojowe

- ok. godz. 17.00 uroczyste zakończenie zawodów: ogłoszenie wyników, wręczenie nagród.

OSP Strzałków życzymy powodzenia, a Mieszkańców Gminy Radomsko zapraszamy na zawody i oczywiście do kibicowania naszym druhom!