Ruszyły konsultacje społeczne dotyczące projektu Strategii ZIT MOF Radomsko - Piotrków Trybunalski - Bełchatów 2030.

Bez nazwy

Zgodnie z założeniami Strategii plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Radomsko zakłada przygotowanie gminy do zmniejszenia zapotrzebowania na energię.

Zgodnie z założeniami dokumentu celem strategicznym planu gospodarki niskoemisyjnej jest: poprawa jakości powietrza przy zrównoważonym i efektywnym wykorzystywaniu nośników energii poprzez wsparcie gospodarki niskoemisyjnej na terenie gminy i ograniczenie emisji dwutlenku węgla oraz wkład w osiągnięcie celów określonych w pakiecie energetyczno – klimatycznym do roku 2030.

Plakat informacyjny

Poniżej zamieszczony jest formularz uwag oraz dokumenty dot. projektu Strategii ZIT MOF Radomsko - Piotrków Trybunalski - Bełchatów 2030.

Formularz uwag do strategii

Strategia ZIP_MOF