W imieniu Centrum Rozwoju Kompetencji WŁ i PGE w Woli Grzymalinej oraz Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego Sp. z o.o. zapraszamy Mieszkańców Gminy Radomsko do udziału w spotkaniu informacyjnym w ramach projektu „Zawodowa reaktywacja”.

Plakat dot. projektu "Zawodowa reaktywacja" Informacje dot. projektu "Zawodowa reaktywacja"

Spotkanie to skierowane jest do osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji, umiejętności lub nabyciem nowych kwalifikacji, w tym osób bezrobotnych i biernych zawodowo.

Termin spotkania skierowanego do mieszkańców miasta Radomsko oraz mieszkańców gmin Dobryszyce, Gomunice, Kamieńsk, Lgota Wielka, Ładzice, Radomsko:

• 18.09.2024 r., godz. 10.00-12.00 – Urząd Miasta w Radomsku

Informacje dodatkowe:

• Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona.
  • Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Projekt „Zawodowa reaktywacja” umożliwia:

• Otrzymanie dofinansowania do 11 000 zł na podnoszenie własnych kompetencji, umiejętności lub nabycie nowych kwalifikacji.
  • Przybliżenie zagadnień związanych z udziałem w projekcie oraz przedstawienie procesu składania zgłoszeń.

Szczegóły wydarzenia oraz link do zgłoszenia na spotkania informacyjne: