W sobotę, 28 września, mieszkańcy gminy Radomsko będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych piknikach, które odbędą się w Kietlinie i Grzebieniu. To wydarzenie, poza zapewnieniem wspaniałej rozrywki, będzie miało także szczytny cel – pomoc powodzianom, którzy ucierpieli w ostatnich klęskach żywiołowych. Organizatorzy zaplanowali zbiórkę datków, a każdy grosz przekazany na ten cel przyczyni się do wsparcia potrzebujących.

Kolorowe plakaty informujące o piknikach na świeżym powietrzu

W programie pikników nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy będą mogli skosztować pysznych regionalnych potraw, wziąć udział w grach i zabawach, a także podziwiać występy artystyczne lokalnych zespołów. Dla najmłodszych przygotowano specjalne animacje, a całość zwieńczy wspólne śpiewanie przy ognisku, co zapewni niezapomnianą atmosferę.

Pikniki w Kietlinie i Grzebieniu będą doskonałą okazją nie tylko do integracji lokalnej społeczności, ale także do niesienia pomocy. To inicjatywa, która pokazuje, że w trudnych chwilach mieszkańcy gminy Radomsko potrafią się jednoczyć, aby wspierać tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tych wyjątkowych wydarzeniach – wspólnie możemy zdziałać wiele dobrego!