W najbliższą niedzielę (9 lipca) rusza nowa akcja Era Travel. To propozycja letniej zabawy dla poszukiwaczy i odkrywców Powiatu Radomszczańskiego ph. „List w butelce”.

Plakat informujący o konkursie organizowanym przez ERA TRAVEL ph. "List w butelce"

Zasady konkursu są bardzo proste.

- Szukamy listu ukrytego w butelce. List w butelce będzie ukryty podczas każdej edycji konkursu w innym miejscu.  Wystarczy tylko zlokalizować to miejsce. Co trzy dni będziemy podpowiadać, gdzie ono się znajduje. Finalnie podamy współrzędne tego miejsca – wyjaśniają organizatorzy wydarzenia.

- Po zlokalizowaniu listu w butelce należy zrobić zdjęcie miejsca jej ukrycia. Zdjęcie ze znaleziskiem oraz osobą, która je zlokalizowała (może być selfiaczek), należy zamieść jako komentarz do posta każdej edycji konkursu – dodają organizatorzy konkursu.

W liście określona zostanie nagroda dla zwycięzcy poszczególnej edycji zabawy. Co ważne, laureat danej edycji konkursu „List w Butelce” jest tylko jeden. Laureatem kolejnej edycji konkursu nie może być osoba, której przyznano prawo do nagrody w którejkolwiek z poprzednich edycji konkursu.

Butelkę wraz z listem należy dostarczyć do Starostwa Powiatowego w Radomsku ul. Leszka Czarnego 22, IV piętro, pokój 422, by wymienić go na atrakcyjną nagrodę.

Regulamin konkursu „List w butelce” dostępny jest: https://tiny.pl/ct9vl