Zachęcany Mieszkańców Gminy Radomsko do korzystania z serwisu internetowego ePodatki. Dzięki tej usłudze, każdy podatnik bez wychodzenia z domu, może zapoznać się ze stanem swoich zobowiązań finansowych, dotyczących podatków i opłat z uwzględnieniem wysokości wymiaru i terminów płatności wobec Gminy Radomsko.

- Dziękuję Mieszkańcom, którzy zdecydowali się na tę formę kontroli swoich zobowiązań wobec Urzędu Gminy. Dzięki usłudze ePodatnik osoby korzystające z niej mają stały dostęp do aktualnych informacji, np. o terminach płatności za śmieci czy wodę – mówi wójt Gminy Radomsko, Roman Radczyc.

Co ważne, z usługą ePodatnik zintegrowany jest system opłat Urzędu Gminy Radomsko. Dzięki temu Mieszkańcy naszej Gminy bez wychodzenia z domu mogą dokonać opłat podatku od nieruchomości, podatku rolnego, podatku leśnego, podatku od środków transportowych, opłat za zużycie wody i ścieków, opłaty za odbiór odpadów komunalnych.

Mając powyższe na uwadze zachęcamy Mieszkańców Gminy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na tę formę kontroli swoich zobowiązań, jak i uiszczania za nie opłat, do skorzystania z usługi ePodatki.

Usługa ePodatki dostępna jest pod adresem https://ugradomsko.epodatnik.info