Starostwo Powiatowe w Radomsku, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Radomsko oraz Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział Piotrków Trybunalski zapraszają do udziału w szkoleniu dotyczącym rolniczego handlu detalicznego. Spotkanie odbędzie się 19 czerwca 2024 r. o godz. 16.00 w Starostwie Powiatowym w Radomsku, sala nr 208 (II piętro).

Kolorowy plakat informujący o szkoleniu: Rolniczy Handel Detaliczny

Szkolenie poprowadzi Agnieszka Różycka z Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach, Oddział Piotrków Trybunalski.

Spotkanie skierowane jest do rolników, Kół Gospodyń Wiejskich oraz wszystkich, którzy zamierzają rozpocząć produkcję żywności. Podczas spotkania będzie istniała możliwość zadawania pytań.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu można dokonywać drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefonicznie pod nr tel. 44 685 89 78, 44 685 89 91.  Szkolenie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona.